گوانگژو U-POR لوازم جانبی خودرو شرکت با مسئولیت محدود

نمایه شرکت


تاسیس در سال 2002، گوانگژو U-Por لوازم جانبی خودرو، آموزشی ویبولیتین تحقیق و توسعه، تولید و فروش شرکت یکپارچه است. ما در بخش های داخلی و خارجی دکوراسیون، فقط برای پورشه، مانند کایین، مکانی، Panamera، Boxster، 911 و غیره تخصصی هستند. محصولات به طور عمده برای کیت بدنه خودرو، سوارکاری، اگزوز اگزوز، جلو و عقب اسکید پل، سقف، تر و تمیز تزئینی و غیره. با 15 سال تلاش بی وقفه، Now U-POR رهبر و نماینده صنعت اصلاح پورشه در چین است و موفق به تغییر بیش از 38،000 خودرو پورشه شده است.


ما در حال حاضر مساحت 5386 متر مربع را داریم و بیش از 200 کارمند داریم. ما اصرار داریم که با استفاده از مواد با کیفیت بالا و صنایع دستی، و استاندارد مورد نیاز به طور کلی بالاتر از استاندارد صنعت است. به منظور توسعه محصولات جدید برای رفع نیاز مشتریان، ما به طور مداوم مدل جدید پورشه را خریداری می کنیم. شرکت ما می تواند پردازش نمونه، طراحی و توسعه برای مشتریان ارائه دهد.


ما همیشه به دنبال آن هستیم: صادق بودن اول، کیفیت بالا و خدمات اول. ما مشتریان و جامعه را با محصولات و خدمات با کیفیت بالا ارائه می دهیم. U-POR شریک قابل اعتماد شماست. ما صمیمانه از دوستان از سراسر جهان برای بازدید از شرکت ما، رسیدن به هدف برنده از طریق ارتباطات و همکاری استقبال می کنیم.

1.jpg